To wszystko jego wina!

Jeśli twoje dziecko przeklina, sąsiad za głośno słucha muzyki, jakiś palant zarysował ci auto czy w sklepie zabrakło piwa – to wszystko wina jednego człowieka – Samuela L. Jacksona.

Chłopaki z kanału Fanny & Die w dość ciekawy sposób pokazują jak swoją nieodpowiedzialność tłumaczą rodzice. Niby to dowcip, a jednak sporo w nim prawdy. Wystarczy spojrzeć na szeroko komentowany ostatnio temat w naszych mediach, czyli „brutalne gry w rękach dzieci”. Od teraz za wszystko winimy Samuela L. Jacksona.

Zobacz również: Tak pracuje kamera GoPro HD

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rozrywka:

„Krul” polskiego Internetu – zobacz najśmieszniejsze obrazki i filmiki z Januszem Korwin-Mikkem Spam i rysunki porno w komentarzach. Taki jest efekt zmian na YouTube Cała prawda o małym socjopacie. "Kevin sam w domu" w szczerym zwiastunie Gdzie leży Polska? Amerykanie wskazują kraje w Europie Jak dbać o człowieka? Poradnik dla... kota! 10 najdziwniejszych kondomów, jakie kiedykolwiek wymyślono Kanapka z serwerem Sztuka niespadania Czyste szaleństwo! Rosyjska babcia przechodzi przez ruchliwą ulicę Rewelacyjna parodia z Kaczyńskim! Prezes PiS udaje Van Damme'a z reklamy Volvo Zygmunt Miłoszewski, "Umrzeć przed śmiercią" Inna siłownia, wciąż te same grupy bywalców Gry, przepływ, przyszłość Skróty, frazy, tajemny język social games O nie, znowu ktoś chce zarobić na wspomnieniach Kto ogląda kretynów, ten sam jest kretynem Kto lepiej rapuje, geek czy nerd? Gry starzeją się coraz szybciej? Seks, hazard i (brutalne) gry komputerowe Disco polo kocha nowe technologie Demony, Antychryst i kolonizacja Księżyca. Polska fantastyka sprzed 1939 roku Romuald Marczyński i maszyny niemal liczące Przeciwko komputerowej bezmyślności Niezwykłe życie i machiny liczące Abrahama Sterna